Půjčka bez registrů: marketingový chyták

Toto je zajímavá reklamní kampaň, na kterou stojí za to upozornit. Z hesla „Půjčka bez registrů“ se v poslední době stal marketingový nástroj, kterým na zoufalé dlužníky cílí nejčastěji nepoctivé společnosti, které dlužníka nakonec připraví o dům. Nenahlížet do registrů a poskytovat úvěr, aniž by se věřitel zajímal o dlužníkovy příjmy – to může pouze společnost, která dostane kvalitní zajištění svojí půjčky a je si jistá, že svoje peníze dostane zpět i s bohatými úroky, až dlužníkovi prodá střechu nad hlavou. Takové společnosti pak nezáleží na tom, zda bude dlužník svůj úvěr splácet, naopak, pokud ho splácet nebude, nepoctivý věřitel získá nejen úroky, ale i mastné pokuty mnohem dříve, než by je dostal při řádném splácení.

Je jasné, že máte-li záznamy v registrech, bankz vám nepůjčí a zbývají jedině nebankovní společnosti. Dejte si ale pozor na ty, které se chlubí tím, že jí registry nezajímají. Seriozní společnost se bude zajímat o to, jakou máte strukturu všech dluhů už jen proto, aby vám nabídla přefinancování nevýhodných úvěrů za lepších podmínek.

Než budete žádat půjčku bez registrů, důkladně si prostudujte podmínky smlouvy. Žádejte smlouvu předem, nepodepisujte nic pod tlakem.

Video najdete na serveru Youtube nebo na webu projektu Navigator úvěrů.

Posted in Uncategorized.