Řešení exekucí

Máte exekuce na nemovitosti? Nechcete o svou nemovitost přijít?Exekuce na nemovitosti

Máme pro vás řešení – Zpětný leasing nemovitostí.

Nemovitost od vás odkoupíme a vyplatíme všechny exekuce a všechny další dluhy. Nemovitost vám pronajmeme až do doby, kdy se vám podaří získat hypotéku a nemovitost si odkoupit zpět. Typicky za 3-5 let až dojde k výmazu záznamů v registrech, získáte možnost žádat o hypoteční úvěr s výhodnou sazbou. Pokud se vám podaří získat hypotéku dříve, můžete samozřejmě nemovitost odkoupit dříve.

Řešení exekucí nabízí spousta firem. V čem jsme lepší?

  • Nabízíme vám dlouhodobé řešení.

Dejte si pozor na zejména na krátkodobé úvěry se splatností 2-6 měsíců. Prodejci těchto úvěrů často slibují následné refinancování, ale jde jim jen o provizi za první úvěr. Takový úvěr je pak pouze velmi drahý odklad o pár měsíců a po splatnosti úvěru začnou nabíhat velmi vysoké pokuty. u nás získáte na konsolidaci svých financí 3-5 let.

  • Nízké úroky

Nabízíme jedny z nejnižších úroků na nebankovním trhu. Náklady zpětného leasingu se pohybují od 10-12ti procent p.a. To je nižší úrok než u bankovních spotřebitelských úvěrů a kreditních karet. Řešení exekucí přez naši společnost je výhodnější, než řešení přes krátkodobé půjčky, které nedokážete splatit včas.

  • Nízké splátky

Oproti klasickému úvěru nesplácíte během zpětného leasingu splátky  jistiny, splácíte pouze ekvivalent úroků. „Jistinu“ nebo v našem případě kupní cenu splatíte až na konci kontraktu z hypotečního úvěru, který vám umožní koupit vaši nemovitost zpět. Splátky mohou být ještě nižší. Pokud to hodnota nemovitosti dovoluje, dokážeme splátky snížit a část úroků zaplatíte až na konci při zpětném odkupu nemovitosti.

  • Nejsme zprostředkovatelé

Na rozdíl od mnoha jiných společností, které zpětný leasing nabízejí, my zpětný leasing skutečně poskytujeme z našich peněz. Dejte si pozor na sliby od firem, které jen vyberou provizi za to, že váš kontakt předají někam jinam

  • Nepoužíváme bílé koně

Nemovitost od vás odkoupí naše společnost. Zpětný leasing se často nabízí tak, že nemovitost odkoupí investor – fyzická osoba,  která si na sebe vezme hypotéku. Pro majitele nemovitosti má taková kontrukce spoustu rizik. Co se stane, když investor, fyzická osoba zemře? Investoři bývají často podnikatelé, co když se dostanou do problémů a spadnou do exekuce? Pak v exekuci skončí i vaše nemovitost.

Posted in Uncategorized.